Logo, identyfikacja wizualna - Projektowanie

Logo i identyfikacja wizualna

Elementami identyfikacji wizualnej jest m.in. logo i logotyp, krój pisma, kolorystyka, które konsekwentnie powinny być stosowane na wszelkich materiałach firmowych.

Identyfikacja wizualna ma za zadanie budować pozytywne wyobrażenie o danej firmie i odróżnić ją od innych. Powinna nawiązywać do misji i strategi firmy wspierając tym samym założenia biznesowe.

Projektując logo mamy na uwadze jego użycie na różnych polach eksploatacji. Logo powinno dobrze prezentować się nie tylko na ekranie komputera, ale również na reklamie zewnetrznej i czy ubiorze. Dość często spotykamy się ze znakami firmowymi przygotowanymi do umieszczenia tylko w internecie/social mediach, których konstrukcja nie pozwala na dobrą prezentację w innych miejscach.

Ważnym aspektem jest wektorowa wersja logo. Gwarantuje ona brak utraty jakości grafiki po powiększeniu, umożliwiając użycie logo nawet na bardzo dużych formatach reklamy - szyldach, banerach.

Wraz z projektem logo możesz zamówic materiały reklamowe i promocyjne dla firmy. Gwarantujemy spójny i estetyczny wygląd wszystkich projektowanych materiałów. Przed realizacją każdego projektu ustalamy zakres i wycenę prac. Wycena projektu jest bezpłatna, więc pytaj śmiało!

Projekt

Koszt przygotowania projektu zależy od jego złożoności.

W ramach zamówienia projektu logo otrzymasz 2-3 propozycje (do wyboru).

Do wybranej propozycji 2 serie poprawek w cenie.

Jak zamawiać?

1. W celu uzyskania wyceny projektu logo + opcjonalnie innych elementów identyfikacji wizualnej napisz na grafika@jga.pl lub przez poniższy formularz.

2. Wybierz interesujacy Cię pakiet brandingowy i podaj niezbędne informacje do przygotowania projektu, szczegóły znajdziesz w pliku PDF

3. Zwrotnie otrzymasz ostateczą wycenę i prośbę o potwierdzenie. Po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia zaczynamy pracę nad projektem.

Formularz wyceny/ zamówień* - pola obowiązkowe

Projektowanie logo Jelenia Góra, Lwówek Śląski, Lubań, Kamienna Góra, Legnica, Zgorzelec, Wrocław

Działamy na terenie Dolnego Śląska - w Jeleniej Górze. Zamówienie projektów reklamowych na baner przyjmujemy z całego kraju. Istnieje możliwość również wysyłki wydrukowanego baneru przesyłką kurierską.

Grafik do social media

Gazetki, foldery

Ulotki okrągłe, o nieregularnym kształcie

Karty plastikowe, Karty z numeracją

Teczki ofertowe

Notesy

Zawieszki na drzwi

Smycze, gadżety reklamowe

Foldery, broszury informacyjne

Potykacze

Ścianki reklamowe

Etykiety na opakowania

Plakaty Citylight

Plakaty billboardowe Blueback

Powrót do Projektowanie / Druk

Projektowanie logo Jelenia Góra Lwówek Śląski, Lubań, Kamienna Góra, Wałbrzych, Zgorzelec.